Strålende smuk ud i efteråret – spar 20 %* lige nu!
Anvend rabat
StartERBEErbeManicure Etuis
5 (1)

ERBE Manicure Etuis

Etui med trykknap, 5-delt, havblåt
Del produkt
Kan leveres straks
Varenr.

Vores Højdepunkter

  • Forventet levering med GLS Icon
    Forventet levering med GLStir 21/10 til tor 23/10
  • Gratis Returfrag Icon
    Gratis ReturfragOp til 180 dage
  • Gratis forsendelse Icon
    Gratis forsendelse
  • Betalingsmetode Icon
    Betalingsmetode
Gratisprøver Icon Vælg op til 2 gratisprøver
5,0
(1)
Kundevurdering

john bainbridge

Vurdering 5/5 Stjerner

10.02.2023

Et kvalitetssæt, det bedste jeg nogensinde har set og brugt

Automatisk oversat fra https://www.parfumdreams.co.uk.

*Indeholder bedømmelser af internationale parfumdreams shops. Vurderinger kontrolleres ikke for ægthed

Produktinformation
betegnelse
Etui med trykknap, 5-delt, havblåt
Linje
Manicure Etuis
Supralinje
Erbe
Manicureetuier med trykknapper (5 stk.) i den forfriskende farve sea blue fra Becker Manicure er lige så stilfulde, som de er praktiske. Plejetilbehøret af højkvalitetslæder kan bruges hver dag, uden at materialet bliver slidt. Lukningen med trykknapper sikrer, at indholdet opbevares sikkert. To sakse og forskelligt plejetilbehør til intensiv neglepleje er inkluderet. Manicureetuier med trykknapper, 5 dele i havblå er det bedste valg, hvis du er ude at rejse. Men sættet kan også varmt anbefales til brug derhjemme, da du har alt, hvad du skal bruge til din neglepleje, lige ved hånden. Lædertasken af høj kvalitet er lille, kompakt og meget fleksibel at håndtere.

Beslut dig for at købe plejetilbehør af høj kvalitet fra Becker Manicure

, hvis du sætter pris på et elegant design og særdeles høj funktionalitet. Det er hurtigt og nemt at åbne og lukke manicureetuierne. Du har direkte adgang til indholdet, da du kan åbne etuiet med trykknapper helt. Plejetilbehøret holdes på plads med gummibånd og kan ikke glide ud. Det tidløse design i elegant havblå vil overbevise selv de mest kræsne kunder. Sættet indeholder 5 dele, og hvert enkelt tilbehør er af samme høje kvalitet som manicureetuierne. Sættet med 5 dele er også ideelt som gave.
Anvendelse
Negleplejetilbehøret er nemt at bruge og giver dig mulighed for at skabe en perfekt manicure og pedicure derhjemme. Med en neglebåndsskubber kan du forsigtigt skubbe neglebåndene ind mod neglelejet. Med en neglebåndssaks kan du hurtigt fjerne fremspringende neglebånd og forkorte neglene, mens neglefilen giver neglene den perfekte form. Når du filer dine negle, skal du sørge for altid at file i én retning og ikke bevæge filen frem og tilbage. Brug neglerens til at fjerne skidt og snavs fra neglene. Fortykkede tånegle, som klipper og neglesaks ofte ikke er egnet til, kan afkortes særligt præcist med en negletang.
Producent
Becker Manicure GmbH & Co. KG
Friedrich-Wilhelm-Straße 18-22, DE-42655 Solingen
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonner på nyhedsbrevet og få en kupon på 22%**
Prisbelønnet indkøb
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

5.135 Værdiansættelser

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle priser inkl. gældende momssats, alle forsendelsesomkostninger her
Det er ikke muligt at veksle til kontanter. Kan ikke kombineres med andre kampagner. Gyldig til 22.10.2025, ikke gyldig for udsalgsvarer, gavekort, mærkerne Chanel, Dior, Rituals, Sol de Janeiro og artikler med mærket Luksus eller drogerie. Ingen minimumsværdi for bestillinger. Offentliggørelse er ikke tilladt. Parfümerie Akzente GmbH, VAT DE813307548 AG Stgt. HRB 581012
** Du finder nøjagtige rabatbetingelser i dit personlige velkomst– nyhedsbrev