Hent appen, aktivér push-meddelelser, og få eksklusive deals!
0
Vurdering 0/5 Stjerner
(0)
Se varemærket

Varenr. 304324

Gisada Ambassador For MenSort

Brusegel
Del produkt

Vores Højdepunkter

  • Forventet levering med GLS Icon
    Forventet levering med GLStor 30/04 til man 04/05
  • Gratis Returfrag Icon
    Gratis ReturfragOp til 180 dage
  • Gratis forsendelse Icon
    Gratis forsendelse
  • Betalingsmetode Icon
    Betalingsmetode
Gratisprøver Icon Vælg op til 2 gratisprøver

Ambassador For Men Black Shower Gel fra Gisada forvandler den daglige kropsrensning til en særlig duftoplevelse. Kompositionen starter med en forfriskende topnote af syrlig bergamot og saftig mandarin, som giver en øjeblikkelig friskhedseffekt. En harmonisk kombination af blomster og krydrede accenter udfolder sig derefter i duftens hjerte. Især lavendel og nellike giver showergelen en markant dybde fuld af karakter. Den veganske formulering renser skånsomt huden og efterlader den ren og opfrisket. Beriget med ingredienser som glycerin, hydrolyseret hvedeprotein og moringabladekstrakt er formlen velegnet til alle hudtyper. Showergelen kommer i en praktisk 100 ml tube og er et ideelt supplement til duften af samme navn for at intensivere og forlænge duftoplevelsen.

  • Duschgel med en frugtagtig-blomsteragtig-krydret duftprofil
  • Renser skånsomt huden og efterlader den opfrisket
  • Vegansk formel, der er velegnet til alle hudtyper
  • Ideelt supplement til Gisada Ambassador For Men Black-duften
  • betegnelse

    Brusegel, Sort
  • Linje

    Ambassador For Men
  • Supralinje

    Dufte til mænd
Brusegelen til mænd er nem at bruge og giver huden en behagelig duft, afhængigt af det valgte produkt. Før du påfører shower gel, skal du gøre huden grundigt våd under bruseren. Påfør derefter en passende mængde shower gel direkte på håndfladerne, en svamp eller en flannel. Massér forsigtigt gelen ind i huden med cirkulære bevægelser, indtil der dannes et blødt skum. Efter en kort massage vaskes produktet grundigt af med rent, lunkent vand. Du kan eventuelt forkæle din hud efter badet med et kropsplejeprodukt, der matcher duften.
Aqua (Water), Sodium Coco-Sulfate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Hydrolyzed Wheat Protein, Dehydroxanthan Gum, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Limonene, Linalool, Sodium Benzoate, Citronellol, Moringa Oleifera Leaf Extract, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.
  • GHS07

Må ikke komme i øjnene. Skyl med vand i tilfælde af øjenkontakt. Undgå kontakt med børn.

  • Opmærksomhed

    Forårsager hudirritation.

Vores kunder siger om Ambassador For Men

0,0
Vurdering 0/5 Stjerner
(0)
Kundevurdering
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonner på nyhedsbrevet og få en kupon på 22%**
Prisbelønnet indkøb
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.2

5.428 Værdiansættelser

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
* Alle priser inkl. gældende momssats, alle forsendelsesomkostninger her
** Du finder nøjagtige rabatbetingelser i dit personlige velkomst– nyhedsbrev