Spar 9%* på næsten alle dufte – eller 12%* på næsten alt inden for hudpleje, makeup og hårpleje
5
Vurdering 5/5 Stjerner
(2)

Anastasia Beverly Hills Brushes & Tools Tweezer

Del produkt
Op til 2 gratisprøver med hver pakke Gratis retur op til 180 dage
Pincetten fra Anastasia Beverly Hills er ideel til at forme dine øjenbryn perfekt. Præcisionsværktøjet er håndlavet i Italien og imponerer med sin høje kvalitet. De vinklede spidser gør det muligt at fange selv meget fine, korte brynhår. Når du plukker, skal du sørge for forsigtigt at fjerne hårene i vækstretningen.

For perfekt plukkede øjenbryn: Pincet fra Anastasia Beverly Hills

Med den ergonomisk formede pincet fremstillet af rustfrit stål af høj kvalitet kan du forsigtigt og præcist trække øjenbrynshårene ud sammen med hårrødderne. Rent plukkede og smukt formede bryn er ikke noget problem med dette professionelle værktøj i salonkvalitet. Håndteringen af værktøjet gøres lettere af den brede gribeflade. En gummihætte beskytter pincetten, når den ikke er i brug. De elegante mærkebogstaver på sort baggrund understreger pincettens elegante design. Sammen med andre redskaber til at forme dine øjenbryn - f.eks. brynsakse og stencils fra Anastasia Beverly Hills - kan du opnå optimale resultater og få udtryksfulde, velplejede øjenbryn.
  • betegnelse

    Tweezer
  • Linje

    Brushes & Tools
  • Supralinje

    Tilbehør
  • Varenr.

    335037

Vores kunder siger om Brushes & Tools

5,0
Vurdering 5/5 Stjerner
(2)
Kundevurdering
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Tilmeld dig nyhedsbrevet, og spar 115 kr.**
Prisbelønnet indkøb
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

5.452 Værdiansættelser

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle priser inkl. gældende momssats, alle forsendelsesomkostninger her
Det er ikke muligt at veksle til kontanter, ingen minimumsværdi for bestillinger, kan ikke kombineres. Rabatten på 9% gælder kun produkter i kategorien Parfumer. Rabatten på 12% gælder kun produkter inden for kategorierne Ansigt, Krop, Makeup, Hår og Pleje. Mandepleje undtaget. Gyldig til 13.09.2026, ikke gyldig for gavekort, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI og artikler med mærket Luksus eller Skønhedsbutik. Offentliggørelse ikke tilladt. Parfümerie Akzente GmbH, VAT DE813307548 AG Stgt. HRB 581012
**Fra en bestillingsværdi på minimum 750 kr. i appen eller 525 kr. online. De nærmere rabatbetingelser finder du i dit personlige velkomstnyhedsbrev.