Glow for it: 20 %* på din beauty makeover

Menu

Parfumdreams
5 (1)

Marlies Möller Brushes Travel Allround hårbørste

share
Kan leveres straks
Varenr.
VisaApplePayKlarna fakturaMasterCardPayPal
  • Køb På konto
  • Levering inden for 2-3 dage

Vores anbefaling til dig

5,0
5
Kundevurdering

Tanja B.

06.10.2022

Perfekt produkt, havde en i årevis, jeg fortsætter med at bruge den, nu har jeg købt 2 til rejser og gave til min kollega.

Automatisk oversat fra https://www.parfumdreams.ch.

*Indeholder bedømmelser af internationale parfumdreams shops. Vurderinger kontrolleres ikke for ægthed

Produktinformation
betegnelse
Travel Allround hårbørste,
Linje
Brushes
Supralinje
Beauty Haircare
Produkttype
Børste
Effektiv rensebørste til brug i tørt hår. Renser håret og fjerner grundigt rester af stylingprodukter. Mål: Højde 18 cm x bredde 5,5 cm x dybde 3,8 cm
Anvendelse
Detanglers ligger godt i hånden og gør det også nemt at børste fugtigt hår. De særlige, fleksible børstehår er forskudt og varierer i længde. Det gør, at detangleren kan gribe fat i håret helt ned til hovedbunden, men ikke rive det over, men blot glide gennem det. Detangleren føres hen over håret. Et let tryk er nok til at rede håret ud og kæmme det, selv med krøllet, tykt eller særligt fint hår.

Detanglers fås både med og uden håndtag.
Producent
Troll Cosmetics
Heuriedweg 20, DE-88131 Lindau
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonner på nyhedsbrevet og få en kupon på 22%**

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

** Du finder nøjagtige rabatbetingelser i dit personlige velkomst– nyhedsbrev