Gisada Titanium
Eau de Parfum SprayVores Højdepunkter
- Forventet levering med GLStir 04/11 til tor 06/11
- Gratis ReturfragOp til 180 dage
- Gratis forsendelse
- Betalingsmetode
Produktinformation
 
                 
                 
                Eau de Parfum Spray til den moderne mand
Gisada Titanium er specielt udviklet til mænd, der værdsætter kvalitet og tidløs elegance. Topnoten åbner med syrlig, krydret artemisia, ledsaget af eksotisk kardemomme og et strejf af stærk peber. En accent af aromatisk salvie afrunder dette første indtryk og giver åbningen en middelhavsfriskhed. Et komplekst samspil af dufte udfolder sig i hjertenoten. Beroligende lavendel møder luksuriøst læder, mens varmt sandeltræ og kraftfuldt cedertræ skaber en træagtig base. Basisnoten afslører endelig duftens fulde raffinement. Kostbar iris tilfører en pudret elegance, mens jordnær patchouli giver stabilitet. Friske grannoter minder om en tur i skoven, tonkabønne bidrager med en let mandelnote, og et strejf af vanilje afrunder duften med en blid sødme. Denne nøje udvalgte kombination af noter skaber en maskulin duft i flere lag, der udstråler både styrke og raffinement og ledsager sin bærer hele dagen. Eau de Parfum Spray fra Gisada er kendetegnet ved sin højkvalitets og langtidsholdbare sammensætning, som garanterer dig en langvarig duftoplevelse. Parfumen præsenteres i en elegant titaniumflakon, der ikke kun er visuelt imponerende, men også perfekt afspejler duftens essens.Anvendelse
Indholdsstoffer
Advarsler
Producent
Vores kunder siger om Titanium
Ja Ha
01.08.2025
Jeg forstår ikke, hvad der er galt med holdbarheden. Færre sprøjt er nok til en hel dags duft. Min bedste duft. 👍
Automatisk oversat fra https://www.parfumdreams.de.
Andreas R.
28.01.2025
Duften er især meget elegant ville købe igen og igen Top gisada simpelthen altid meget god
Automatisk oversat fra https://www.parfumdreams.de.
Mand
Jason Krolly
11.12.2024
Katastrofal "lugt". Min partner og jeg lugter ofte denne pestilens hos visse mennesker. Den lugter af klor og brænder i øjne, hals og næse. Jeg kan ikke forstå, hvordan nogen kan lide "duften" .....!!!!!!
Automatisk oversat fra https://www.parfumdreams.ch.
Rafal
27.05.2024
En meget dejlig duft, men desværre er holdbarheden et flop. Gå hellere efter Ambassador eller Intense. Alt for dårlig
Automatisk oversat fra https://www.parfumdreams.de.
Mand
Axel M
26.05.2024
En meget god duft, men desværre er holdbarheden underjordisk. Ærgerligt, for det kunne være en hat. For dyr i forhold til ydelsen.
Automatisk oversat fra https://www.parfumdreams.de.





















