KUN I DAG: Spar 7%* på næsten alt – også oven i udsalgsvarer
Køb nu
StartDrybarRedskaber til hårstylingTilbehørDry Martini Microfiber Hair Wrap

Drybar Tilbehør Dry Martini Microfiber Hair Wrap

Del produkt
Op til 2 gratisprøver med hver pakke Gratis retur op til 180 dage

Højkvalitets mikrofiberstof danner grundlaget for Drybar Dry Martini Microfiber Hair Wrap. Dette funktionelle tilbehør er udviklet til effektivt at fjerne overskydende fugt fra håret efter vask uden brug af varme. Tørklædets specielle tekstur er udviklet til at være særligt skånsom mod hårets overflade. Ved at reducere den mekaniske friktion på det våde hår kan man i høj grad forhindre krus og potentielt mindske hårbrud. Takket være det rummelige snit er kluden velegnet til forskellige hårtyper, uanset om håret er glat, bølget eller krøllet. Anvendelsen er enkel: Kluden placeres i nakken med knappen udad, håret vikles ind i den og fastgøres derefter. En integreret knap samt en passende løkke sikrer et sikkert hold, så det ikke glider, og hænderne forbliver frie under tørretiden. Det lette materiale tynger ikke håret ned og forbereder det til den efterfølgende styling. Produktet kan nemt vaskes i vaskemaskinen ved lave temperaturer.

  • Sugende mikrofibermateriale til at absorbere fugt
  • Kan minimere friktion på hårets overflade
  • Sikker fastgørelse takket være den integrerede knaplukning
  • Velegnet til alle hårtyper og -strukturer
  • Kan vaskes i vaskemaskinen og er nem at vedligeholde
  • betegnelse

    Dry Martini Microfiber Hair Wrap
  • Linje

    Tilbehør
  • Supralinje

    Redskaber til hårstyling
  • Varenr.

    1256139
N.A

Skriv den første anmeldelse for Tilbehør

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Tilmeld dig nyhedsbrevet, og spar 115 kr.**
Prisbelønnet indkøb
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

5.467 Værdiansættelser

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle priser inkl. gældende momssats, alle forsendelsesomkostninger her
Det er ikke muligt at veksle til kontanter, ingen minimumsværdi for bestillinger, kan ikke kombineres. Gyldig til 27.09.2026, ikke gyldig for gavekort, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI og artikler med mærket Luksus eller Skønhedsbutik. Offentliggørelse ikke tilladt. Parfümerie Akzente GmbH, VAT DE813307548 AG Stgt. HRB 581012
**Fra en bestillingsværdi på minimum 750 kr. i appen eller 525 kr. online. De nærmere rabatbetingelser finder du i dit personlige velkomstnyhedsbrev.