Spar 8%* på næsten alle dufte – eller 14%* på næsten alt inden for hudpleje, makeup og hårpleje
Køb nu

ArdellEnkeltvipperStartsætPress One Underlashes

Del produkt
Op til 2 gratisprøver med hver pakke Gratis retur op til 180 dage
ARDELL Press On Underlashes er den nyeste trend til den nederste vippekant. Disse innovative vipper har allerede klæberen på, så de kan trykkes direkte på dine egne vipper i bare ét trin. Undervipper skaber et naturligt, subtilt look, som er perfekt til begyndere og giver øjnene et åbent, defineret udtryk. Forskellige bestseller-stilarter som wispies, naked lashes, faux mink og meget mere er tilgængelige for at skabe skræddersyede looks.
  • betegnelse

    Press One Underlashes, Startsæt
  • Linje

    Enkeltvipper
  • Supralinje

    Øjenvipper
  • Varenr.

    1172376
  • Produktpris

    Uden dyreforsøg, Vegan
  • Anvendelsesområde

    Vipper
Tag forsigtigt understellet ud af emballagen.

Placer den: Placer direkte under dine egne nedre vipper.

Tryk på: Tryk let, indtil vipperne klæber fast.

💡 Bemærk: Kan fjernes efter behov; hold den nederste vippekant ren og tør for maksimal holdbarhed.
  • American International Industries
  • 29 Upper Prembroke St, IE-Ste 5387 Dublin
  • ask@aiibeauty.com

Skriv den første anmeldelse for Enkeltvipper

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Tilmeld dig nyhedsbrevet, og spar 115 kr.**
Prisbelønnet indkøb
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

5.450 Værdiansættelser

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle priser inkl. gældende momssats, alle forsendelsesomkostninger her
Det er ikke muligt at veksle til kontanter, ingen minimumsværdi for bestillinger, kan ikke kombineres. Rabatten på 8% gælder kun produkter i kategorien Parfumer. Rabatten på 14% gælder kun produkter inden for kategorierne Ansigt, Krop, Makeup, Hår og Pleje. Mandepleje undtaget. Gyldig til 27.08.2026, ikke gyldig for gavekort, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI og artikler med mærket Luksus eller Skønhedsbutik. Offentliggørelse ikke tilladt. Parfümerie Akzente GmbH, VAT DE813307548 AG Stgt. HRB 581012
**Fra en bestillingsværdi på minimum 750 kr. i appen eller 525 kr. online. De nærmere rabatbetingelser finder du i dit personlige velkomstnyhedsbrev.