Varenr. 158980
Michael Michalsky Berlin III for Women
Eau de Parfum SprayVores Højdepunkter
- Forventet levering med GLStir 27/01 til tor 29/01
- Gratis ReturfragOp til 180 dage
- Gratis forsendelse
- Betalingsmetode
i Sanssouci-paladsets lysthave
. Blød vanilje flirter med saftig pære for at skabe en aroma, der simpelthen er lækker. Med Berlin III for Women hylder modepaven Michael Michalsky den sensuelle kvindelighed, men også den selvbevidste kvinde i storbyen. Sød, men aldrig for meget. Blød, men ikke svag. Dufte som denne fra Michael Michalsky skaber en helt særlig magi i luften, som ikke forsvinder i lang tid. Varmt sandeltræ, et strejf af tonkabønne og ambra. Disse dufte bringer et strejf af Orienten ind i eau de parfum, som har sin plads der: Berlin er trods alt en international metropol, der er kendetegnet ved en bred vifte af kulturer. Og der er altid noget nyt, som beriger denne historiske by: Med sprudlende citrusnoter har nysgerrighed og adrenalin en effekt på bæreren af denne duft. Tag en tur til metropolen med denne eau de parfum-spray. Når som helst du har lyst.betegnelse
Eau de Parfum SprayLinje
Berlin III for WomenSupralinje
Parfumer til kvinder
Kom et stænk på en finger eller en vatpind og dup det på øreflipper, tindinger, håndled, knæhaser, décolleté, ankler og indersiden af albuerne.
Påfør dråber af olie bag ørerne, på håndleddene, i hårspidserne eller på tøjet.
Parfum Roll-on anvendes på håndled, hals, décolleté, knæhaser og indersiden af albuerne.
- Lifestyle Distribution GmbH
- Raboisen 38, DE-20095 Hamburg
- https://www.lifestyle-distribution.com
- office@lifestyle-distribution.de
Vores kunder siger om Berlin III for Women
dana l.
20.01.2023
Min yndlingsduft, holder længe, og det er ikke alle, der bruger den
Automatisk oversat fra https://www.parfumdreams.de.
Kvinde
Petra Schoellhammer
22.10.2022
Parfumen er min og min datters yndlingsparfume. Den var også nedsat her og blev leveret inden for 2 dage. Virkelig fantastisk!
Automatisk oversat fra https://www.parfumdreams.de.
Julia Eckardt-Odermatt
04.08.2022
Min yndlingsparfume, som desværre ikke længere fås hos dm og Rossmann. Forår og sommer i en lille flaske.
Automatisk oversat fra https://www.parfumdreams.de.
E Erol
13.04.2019
Jeg købte den på en anbefaling, men jeg kunne slet ikke lide parfumen, da den ankom. Den dufter desværre meget stærkt.
Automatisk oversat fra https://www.parfumdreams.de.
Irina M.
02.12.2018
En virkelig interessant og fantastisk duft, som jeg først har lært at kende i år, og som jeg håber vil eksistere i lang tid fremover!
Automatisk oversat fra https://www.parfumdreams.de.







