Varenr. 728607
St.Tropez Self Tan
Express Bronzing MousseVores Højdepunkter
- Forventet levering med GLSlør 07/03 til tir 10/03
- Gratis ReturfragOp til 180 dage
- Gratis forsendelse
- Betalingsmetode
St. Tropez Express Bronzing Mousse sikrer en solbrun farve, der kan tilpasses. Den lette moussekonsistens kan nemt og jævnt påføres huden og absorberes hurtigt. Det særlige ved dette produkt er den variable påføringstid, som gør det muligt at tilpasse bruningsresultatet. Påføringstiden kan justeres afhængigt af den ønskede intensitet. En kortere påføringstid giver et lysere resultat, mens en længere påføringstid giver en dybere kulør. Formlen er designet til at give huden en naturlig farve uden at efterlade den typiske selvbrunerlugt. Moussen er velegnet til alle, der foretrækker en hurtig og nem påføring og ønsker at bevare kontrollen over deres solbrændthed.
betegnelse
Express Bronzing MousseLinje
Self TanSupralinje
Self-tannershud
normal hudegenskab
brunende, Hurtigttørrende, langvarigt hæftende, plejendeKonsistens
MousseProduktpris
acetonfri, Amoniakfri, Egnet til følsom hud, Glutenfri, Ikke-komedogen, Laktosefri, parabenfri, paraffinfri, silikonefri, Sulfatfri, Uden dyreforsøg, Uden ftalater, Uden mikroplast, Uden olieholdige indholdsstoffer, Uden spor af nødder, VeganProdukttype
PumpeflaskeAnvendelsesområde
Arme, Dekolletage, Hals, Krop
Trin 2: For at opnå de bedste resultater påføres produktet med St.Tropez Applicator Mitt i cirkulære bevægelser, så du sikrer, at alle områder af huden nås. Til sidst påføres produktresterne let på Applicator Mitt over hænder og fødder. Vent, til produktet er helt absorberet, før du klæder dig på. Produktet kan smitte af.
Trin 3: Lad det sidde i -1 time for en gylden glød
For en medium gylden kulør - lad virke i 2 timer
For en dyb bronzefarvet kulør - lad det sidde i 3 timer.
Efter den ønskede påføringstid, skal du bruse produktet af. Den endelige kulør vil udvikle sig inden for de næste 8 timer.
Trin 4: For at forlænge den solbrune farve skal du fugte huden dagligt, eksfoliere regelmæssigt og gentage efter behov.
- PZ Cussons ( Europe) Ltd.
- Court C, Ardilaun Court, 112-114 St Stephen's Green, IE-D02 TD28 Dublin2
- www.sttropeztan.com
Vores kunder siger om Self Tan
Jane S
28.09.2023
Det er virkelig godt. Naturlig solbrændthed, jeg er begejstret
Automatisk oversat fra https://www.parfumdreams.de.
Ali Matz
08.02.2023
Ingen brunende effekt. Selv ved gentagen påføring
Automatisk oversat fra https://www.parfumdreams.de.















