Last-Minute-Santa: Se vores gavekort nu!
StartSt.TropezSelf-tannersSelf TanClassic Bronzing Mousse Berry Sorbet
0
Vurdering 0/5 Stjerner
(0)

St.Tropez Self Tan

Classic Bronzing Mousse Berry Sorbet
Del produkt
Kan leveres straks
Varenr.

Vores Højdepunkter

  • Forventet levering med GLS Icon
    Forventet levering med GLSlør 20/12 til tir 23/12
  • Gratis Returfrag Icon
    Gratis ReturfragOp til 180 dage
  • Gratis forsendelse Icon
    Gratis forsendelse
  • Betalingsmetode Icon
    Betalingsmetode
Gratisprøver Icon Vælg op til 2 gratisprøver
St.Tropez Classic Bronzing Mousse Berry Sorbet fra Self Tan-kollektionen er en selvbruner, der er nem at bruge. Beriget med værdifulde ingredienser som jojobaolie og E-vitamin giver moussen dig en stribefri, gylden kulør og blød hud med en glat teint. Self Tan Mousse efterlader desuden en forførende duft af friske bær med et strejf af rose og vaniljesmag.

Sådan bruger du St.Tropez Classic Bronzing Mousse Berry Sorbet

. For at opnå en stribefri kulør skal du eksfoliere tørre områder som hænder, fødder, ankler og håndled. Påfør derefter moussen jævnt på huden ved hjælp af en selvbrunerhandske. Efter påføring skal du glide handsken over hele huden igen for at sikre, at du har nået alle områder af kroppen. Når du har ladet den virke i fire til otte timer, kan du skylle moussen af. For at sikre, at solbrændtheden holder så længe som muligt, skal du eksfoliere og fugte huden dagligt.
  • betegnelse

    Classic Bronzing Mousse Berry Sorbet
  • Linje

    Self Tan
  • Supralinje

    Self-tanners
FORBEREDELSE: Eksfolier huden og fugt tørre områder (hænder, fødder, ankler og håndled).
PÅFØRING: Påfør moussen med Luxe Applicator Mitt for at sikre, at ingen områder overses.
Lad den sidde i 6-8 timer, og skyl derefter af. Din tan vil udvikle sig til en medium gylden glød inden for 6-8 timer.
TIP: Eksfolier og fugt dagligt for at forlænge din tan.
Aqua (Water), Dihydroxyacetone, Glycerin, PPG-5-Ceteth-20, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Coco-Glucoside, Caramel,Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Sodium Metabisulfite, Hydrolyzed Jojoba Esters, Citric Acid, Hydroxyethylcellulose, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Tocopherol, Caprylyl Glycol, Decylene Glycol, Sodium Hydroxide, CI 14700 (Red 4), CI 19140 (Yellow 5), CI 42090 (Blue 1)
  • PZ Cussons ( Europe) Ltd.
  • Court C, Ardilaun Court, 112-114 St Stephen's Green, IE-D02 TD28 Dublin 2
  • www.sttropeztan.com

Vores kunder siger om Self Tan

0,0
Vurdering 0/5 Stjerner
(0)
Kundevurdering
*Indeholder bedømmelser af internationale parfumdreams shops. Vurderinger kontrolleres ikke for ægthed
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonner på nyhedsbrevet og få en kupon på 22%**
Prisbelønnet indkøb
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.2

5.360 Værdiansættelser

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle priser inkl. gældende momssats, alle forsendelsesomkostninger her
Det er ikke muligt at veksle til kontanter. Kan ikke kombineres med andre kampagner. Gyldig til 21.12.2025, ikke gyldig for udsalgsvarer, gavekort og artikler med mærket Luksus eller drogerie. Ingen minimumsværdi for bestillinger. Offentliggørelse er ikke tilladt. Parfümerie Akzente GmbH, VAT DE813307548 AG Stgt. HRB 581012
** Du finder nøjagtige rabatbetingelser i dit personlige velkomst– nyhedsbrev