Få nyhedsbrevet, og spar 22%**
0
Vurdering 0/5 Stjerner
(0)

James Read Selvbruner

H2O Tan Mousse
Del produkt
Kan leveres straks
Varenr.

Vores Højdepunkter

  • Forventet levering med GLS Icon
    Forventet levering med GLStir 09/12 til tor 11/12
  • Gratis Returfrag Icon
    Gratis ReturfragOp til 180 dage
  • Gratis forsendelse Icon
    Gratis forsendelse
  • Betalingsmetode Icon
    Betalingsmetode
Gratisprøver Icon Vælg op til 2 gratisprøver
James Read er et kendt navn inden for selvbrunere, og hans H2O Tan Mousse er en særlig favorit blandt skønhedselskere. Denne selvbruner lover en jævn, stribefri og naturlig kulør uden at skulle bekymre sig om uønskede pletter eller appelsinhud. Det særlige ved James Read's H2O Tan Mousse er dens formulering, som er beriget med hyaluronsyre og aloe vera. Disse ingredienser sikrer, at huden ikke kun bliver brun, men også fugtet. Selvbruneren er også parfumefri og vegansk.

H2O Tan Mousse er nem at påføre

og efterlader ingen klæbrige eller fedtede rester på huden. Den tørrer hurtigt, og du kan tage tøj på umiddelbart efter påføring. Desuden holder brunfarven i flere dage og falmer gradvist og jævnt. Det er et fantastisk James Read-produkt til alle, der leder efter en hurtig og nem måde at opnå en naturlig kulør på uden at blive brun i solen. Alt i alt er James Reads mousse et godt produkt til alle, der vil have en smuk kulør uden at bekymre sig om solens skadelige virkninger. Produktet er nemt at bruge, prisvenligt og giver huden en sund og strålende glød.
  • betegnelse

    H2O Tan Mousse
  • Linje

    Selvbruner
  • Supralinje

    Hudpleje
- Tilsæt 2-4 dråber (6-8 for et mere intenst solbrændingsresultat) til dit foretrukne hudplejeprodukt ved at blande det i håndfladen.
- Påfør jævnt i ansigtet som normalt.
- Gentag 2-3 gange om ugen for at opbygge og vedligeholde den solbrune effekt.
- Vask hænderne grundigt efter påføring.
Anthemis Nobilis
(Chamomile) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, 3-o-Ethyl Ascorbic Acid, Lecithin, Sodium Benzoate, Kigelia
Africana (Sausage tree) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Cereus Grandiflorus (Cactus)
Flower Extract, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract, Lonicera
Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract , Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Ascorbic Acid
(Vitamin C), Fructose, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid
  • GHS07
  • Opmærksomhed

    Kan forårsage allergisk hudreaktion.

Vores kunder siger om Selvbruner

0,0
Vurdering 0/5 Stjerner
(0)
Kundevurdering
*Indeholder bedømmelser af internationale parfumdreams shops. Vurderinger kontrolleres ikke for ægthed
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonner på nyhedsbrevet og få en kupon på 22%**
Prisbelønnet indkøb
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

5.281 Værdiansættelser

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
** Du finder nøjagtige rabatbetingelser i dit personlige velkomst– nyhedsbrev