Everyday Beauty, Everyday Deals – spar 22%*
StartDa VinciClassicØjenbrynspenselPensel/liner vinklet, russisk rødt mårhår
0
Vurdering 0/5 Stjerner
(0)
Se varemærket

Varenr. 297123

Da Vinci Øjenbrynspensel

Pensel/liner vinklet, russisk rødt mårhår
Del produkt
Vores Højdepunkter
  • Forventet levering med GLS Icon
    Forventet levering med GLSons 27/05 til fre 29/05
  • Gratis Returfrag Icon
    Gratis ReturfragOp til 180 dage
  • Lave forsendelsesomkostninger Icon
    Lave forsendelsesomkostninger
  • Betalingsmetode Icon
    Betalingsmetode
Gratisprøver Icon Vælg op til 2 gratisprøver

De fine russiske røde mårhår udgør kernen i denne højkvalitetsbørste og står for fremragende kvalitet i kosmetikbranchen. Takket være den specielt vinklede form gør værktøjet det muligt at skabe særligt præcise linjer, uanset om det er på vippekanten eller til at definere øjenbrynene. De anvendte naturhår er kendetegnet ved deres bemærkelsesværdige elasticitet og høje dimensionsstabilitet, mens de nålefine spidser understøtter den præcise opsamling og påføring af pudderprodukter. Et sortlakeret træhåndtag ligger afbalanceret i hånden og giver modellen fra Classic-serien en tidløs, professionel æstetik. De ædle børstehår er indkapslet i en robust, sølvfarvet hylster, som sikrer et langvarigt greb. Børsten med modelnummer 4314 er fremstillet i Tyskland, hvor traditionelt håndværk inden for børstefremstilling har højeste prioritet. Med dette instrument kan man både spore fine hår og udfylde optiske huller på en kontrolleret måde. Hårlegemets fasthed giver den helt rigtige modstand til detaljeret arbejde, hvilket fremmer et rent makeup-resultat.

  • Trimning lavet af russisk rødt mårhår med høj elasticitet
  • Kantet form for præcise linjer
  • Håndlavet i Tyskland (model 4314)
  • Ideal til påføring af øjenbrynspudder og liner
  • Klassisk træhåndtag med sølvfarvet hylster
  • betegnelse

    Pensel/liner vinklet, russisk rødt mårhår
  • Linje

    Øjenbrynspensel
  • Supralinje

    Classic
God pleje får en børste til at holde længere, så rengør den en gang om ugen med en babyshampoo. Det fjerner snavs og bakterier.

Vores kunder siger om Øjenbrynspensel

0,0
Vurdering 0/5 Stjerner
(0)
Kundevurdering
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonner på nyhedsbrevet og få en kupon på 22%**
Prisbelønnet indkøb
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.2

5.433 Værdiansættelser

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle priser inkl. gældende momssats, alle forsendelsesomkostninger her
Det er ikke muligt at veksle til kontanter. Kan ikke kombineres med andre kampagner. Gyldig til 23.05.2026, ikke gyldig for udsalgsvarer, gavekort og artikler med mærket Luksus eller drogerie. Ingen minimumsværdi for bestillinger. Offentliggørelse er ikke tilladt. Parfümerie Akzente GmbH, VAT DE813307548 AG Stgt. HRB 581012
** Du finder nøjagtige rabatbetingelser i dit personlige velkomst– nyhedsbrev